آیا ارسال پیامک صوتی تبریک سال نو کارمندان و مشتریان شما را خوشحال خواهد کرد؟

پیام صوتی یا انواع پیامک های صوتی یکی از جدیدترین شیوه ها برای برقراری ارتباط و تبلیغات هدفمند است. تبریک سال نو برای همه بسیار خوشحال کننده است و ارسال آن چند سالی است که در بین مردم بسیار رایج شده است. استفاده از سامانه های ارسال پیامک برای ارسال پیامک صوتی تبریک سال نو یک انتخاب عالی است. شرکت ها، فروشگاه ها و مراکز مختلف می توانند از این سامانه استفاده کنند و برای کارمندان و مشتریان خود پیامک را ارسال کنند. ارسال این پیامک ها از جانب مراکز می تواند با هدف تبلیغات هدفمند و برای مشتریانی که با رضایت شماره خود را در اختیار آن موسسه قرار می دهند، صورت بگیرد و مشتریان را تبدیل به یک مشتری وفادار بکند.

ارسال پیامک صوتی باعث خوشحالی مشتریان و کارمندان خواهد شد

اهمیت استفاده کردن از پیامک صوتی برای تبریک سال نو

در عصر ارتباطات یک مسئله مهم برای همه نهاد ها و ارگان ها، مسئله تبلیغات درست و عاری از هر گونه ایجاد مزاحمت است که باعث رونق کسب و کار و وفاداری مشتریان و کارمندان می شود. یادآوری برند و نام شرکت در اعیادی چون سال نو برای مشتریان با ارسال یک پیامک صوتی تبریک سال نو و ترکیب آن با کمی خلاقیت می تواند بسیار موثر باشد. علاوه بر تبلیغات، نکته مثبت دیگر این کار، مشتری مداری و برقراری ارتباط بهتر با مشتریان و کارمندان است. ارسال پیامک صوتی راهی است که باعث افزایش اعتبار شرکت می شود.

مزیت ارسال پیامک صوتی برای تبریک سال نو

ارسال پیامک صوتی دارای مزایای بسیاری است. مهم ‌ترین مزیت ارسال پیامک صوتی تبریک سال نو  این است که شما به راحتی می توانید پیام خود را ارسال کنید و هیچ سوء برداشتی از پیام شما نخواهد شد و همیشه برقراری ارتباط از طریق صوت بسیار موثر تر از متن است. شما می توانید پیام صوتی خود را که حاوی پیام تبریکتان است را برای مشتریان خود و کارمندان ارسال کنید. 

انتقال بهتر احساسات و کلمات از طریق پیامک صوتی تبریک سال نو

انتخاب پیامک صوتی تبریک سال نو بسیار بهتر از متن است؛ زیرا انتقال احساس نزدیکی از طریق صوت بیشتر از ارسال متن است. شما با تایپ متن قادر به انتقال ظرافت هایی که در تن صدا هست نخواهید بود و اکثر اوقات لحن کلام بسیار دلنشین تر از یک متن خواهد بود. ممکن است پیام تبریک که به صورت متن ارسال می شود از طرف دریافت کننده نادیده گرفته شود و شما با صرف هزینه به هدف خود دست نیابید؛ ولی ارسال پیامک صوتی تبریک سال نو برای مخاطبین شما هنوز جذابیت خود را دارد و با احتمال بالا مخاطبین آن را دریافت کرده و گوش خواهند داد. اگر این پیامک حاوی یک پیام صوتی جذاب با چاشنی خلاقیت هم باشد ممکن است وایرال شده و این برای اعتبار برند و شرکت شما بسیار موثر خواهد بود. 

ارسال پیامک صوتی تبریک سال نو بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود

هزینه ارسال پیامک صوتی

هزینه ارسال پیامک صوتی تبریک سال نو برای شما بسیار مقرون به صرفه تر از ارسال پیام متنی خواهد بود. شما در هر صفحه پیام متنی فقط قادر خواهید بود 70 کاراکتر تایپ کنید ولی در هر دقیقه پیام صوتی، حجم بالایی از اطلاعات را می توانید انتقال دهید. مهم ترین نکته که در بالا نیز به آن اشاره شده است، این است که شما با هزاران کاراکتر نمی توانید محبت، مهربانی، جدیت و … را انتقال دهید و این چیزی است که شما با چند کلمه به راحتی قادر به انجام آن خواهید بود.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.