Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

کدام برندهای مطرح دنیا از احراز هویت صوتی استفاده می کنند؟

کدام برندهای مطرح دنیا از احراز هویت صوتی استفاده می کنند؟

کدام برندهای مطرح دنیا از احراز هویت صوتی استفاده می کنند؟

فروش انفجاری با احراز هویت صوتی

 

سیستم احراز هویت صوتی، نوع جدیدی از تکنولوژی است که اشخاص را با صدایشان شناسایی می­‌کند. کسب‌وکارهای مختلفی با کمک سامانه ارسال پیام صوتی در زمان ورود کاربران، صدای آن­‌ها را ضبط کرده و برای احراز هویت صوتی از آن استفاده می­‌کنند. این سیستم تنها به میکروفون از سمت مشتری نیاز دارد که می­‌توان گفت همه کاربران از این ابزار برخوردار هستند، پس اجرای آن برای همه کسب‌وکارها میسر است.

 

نحوه کارکرد احراز هویت صوتی

کاربرد دیگری که این سیستم احراز هویت صوتی دارد این است که هنگام ورود کاربران به وب سایت، رمزهای یکبار مصرف را به صورت پیام صوتی برای آن­ها ارسال می­کند که البته این سرویس فقط برای مشتریانی استفاده می­شود که شماره تماس‌شان را برای دریافت تماس به شرکت یا کمپانی مورد نظر می­‌دهند.

احراز هویت صوتی مفید می باشد

استفاده از احراز هویت صوتی

آیا احراز هویت صوتی باعث پیشرفت در کسب و کار می­شود؟

پیش­بینی می­شود که تا سال 2025، بازار احراز هویت صوتی به پیشرفت 31.82 میلیارد دلار برسد!

از آنجایی که پیشرفت تکنولوژی تا حد زیادی باعث بهبود روند زندگی می­‌شود، فناوری احراز هویت صوتی هم یکی از مواردی است که باید به رشد بیشتر آن کمک کرد؛ چرا که پتانسیل زیادی برای کمک به پیشرفت کسب وکارها دارد.

این فناوری، نوعی نرم‌­افزار کامپیوتری یا دستگاه سخت افزاری است که توانایی دریافت، تفسیر و درک صدا و اجرای دستورات را دارد.

رشد بازار و کسب و کارها بستگی به میزان استفاده آن­ها از تکنولوژی دارد که امروزه با توجه به افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای خرید دستگاه‌های هوشمند، نیاز آن­ها به ایمنی و امنیت داده های شخصی افزایش پیدا می­کند؛ بنابراین استفاده از سیستم احراز هویت صوتی افزایش می‌­یابد.

این سیستم به ویژه برای بانکداری و صنعت خودرو کاربرد بسیار بالایی دارد.

امنیت بیشتر با احراز هویت صوتی

امنیت بیشتر کاربران با احراز هویت صوتی

کدام برند­های مطرح دنیا از احراز هویت صوتی استفاده ­می­کنند؟

 

  • Nuance Communication

Nuance Communication که در سال 2001 تأسیس شد، محصولات تشخیص گفتار و هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد که براساس احراز هویت صوتی بر روی سرور تعبیه شده اند.

از جمله آن­‌ها می‌­توان سیستم‌های هدایت تماس تلفنی و خدمات فهرست تلفن خودکار را نام برد.

این شرکت مستقر در ماساچوست، با کمک احراز هویت صوتی باعث می­شود تا مصرف کنندگان به طور مداوم تجربه‌­ای عالی از خدمات داشته باشند.

این شرکت در 75 درصد از ثروت 100 شرکت مختلف و حدود هزاران سازمان مربوط به  بهداشت و درمان، شریک است!

 

  • Google LLC

شرکت گوگل آلفابت در سال 1998 تاسیس شد. گوگل خدمات مختلفی از موتورهای جستجو، محاسبات ابری، فناوری‌های تبلیغات آنلاین و سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه را ارائه می‌دهد. این شرکت مستقر در کالیفرنیا یک پیشگام جهانی در ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر اینترنت است.

در حال حاضر، این شرکت، برای همه کاربران حین ورود، احراز هویت صوتی دارد. این سرویس برای تبدیل گفتار به متن، با استفاده از یک API مجهز به فناوری هوش مصنوعی گوگل، گفتار را به طور دقیق به متن تبدیل می‌کند. گوگل دارای شبکه‌ه­ای قوی با 70 دفتر متفاوت در 50 کشور جهان است.

 

  • Amazon

آمازون که در واشنگتن مستقر است در سال 1994 تاسیس شد. این شرکت از طریق سه بخش اصلی یعنی آمریکای شمالی، بخش های بین المللی و سرویس وب آمازون، در خرده فروشی محصولات مصرفی و اشتراک آن­‌ها فعالیت می کند.

آمازون دارای فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند هوش مصنوعی، محاسبات ابری، لوازم الکترونیکی مصرفی و تجارت الکترونیک است و بر دنیای دیجیتال تمرکز دارد. آمازون نیز امکان احراز هویت صوتی را برای کاربران فراهم می‌کند.

کدام برندها از احراز هویت صوتی استفاده می کنند

استفاده آمازون از احراز هویت صوتی

  • شرکت اپل

کمپانی اپل یک شرکت مستقر در کالیفرنیا است که در بخش‌هایی مانند تولید، بازاریابی و فروش تلفن‌های همراه، دستگاه‌های رسانه‌ای و رایانه به مصرف‌کنندگان، در سراسر جهان فعالیت می‌کند. اپل در سال 1977 تاسیس شد. این شرکت محصولات و خدمات خود را بیشتر از طریق نیروی فروش مستقیم، از طریق فروشگاه‌های آنلاین و خرده‌فروشی، از طریق شرکت‌های مخابراتی و فروشندگان شخص ثالث به فروش می‌رساند.

کمپانی اپل از جمله کسب و کارهایی است که با استفاده از سامانه ارسال پیام صوتی، احراز هویت صوتی به رشد و پیشرفت خود کمک کرده است.

از دیگرکمپانی­‌های معروف دنیا که به احراز هویت صوتی مجهز هستند، می­‌توان به مجموعه‌­های زیر اشاره کرد:

  • آی بی ام

  • مایکروسافت

  • آگنیتیو

  • Verint

  • iFLYTEK

  • بایدو

شما هم می­توانید با فعال کردن سیستم احراز هویت صوتی، به رشد و پیشرفت کسب و کارتان کمک کنید.

در این زمینه می‌­توانید روی کمک وی پیام حساب ویژه باز کنید و فروش انفجاری داشته باشید.

Share this story:

Write a comment