Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Api تماس صوتی | هر آنچه در مورد صدای پیامک صوتی لازم است بدانید.

Api تماس صوتی | هر آنچه در مورد صدای پیامک صوتی لازم است بدانید.

Api تماس صوتی | هر آنچه در مورد صدای پیامک صوتی لازم است بدانید.

آیا تا به حال در مورد api  تماس صوتی چیزی شنیده اید؟

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که بخواهید با لهجه خودتان و بدون هیچ گونه محدودیتی برای دوستانتان پیامک صوتی بفرستید؟

به طور کلی پیامک  صوتی و حتی وب سرویس پیامک صوتی، یک نوع از تجهیزات جدید ارتباطات می باشد که اشخاص می‌توانند برای ارتباط برقرار کردن با اطرافیان خود از آن استفاده کنند.

اهمیت پیامک صوتی

همه چیز در مورد پیامک صوتی

کاربرد api تماس صوتی

اشخاص با استفاده از این سرویس می‌توانند با هر کسی که می‌خواهند در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند و با آن ها صحبت کنند. از طرفی با استفاده از این تماس، اشخاص می توانند با هر لهجه ای که می خواهند، پیام خودشان را ارسال کنند و همچنین می توانند تماس مورد نظرشان را کنترل کنند. از طرفی از api تماس صوتی، می توان برای تماس های کنفرانسی و همچنین برای نوبت دهی استفاده کرد. به علاوه اشخاص می توانند با این سرویس، صدا را برنامه ریزی کنند و به شکل خودکار و به صورت  هوش مصنوعی یک تلفن گویا بسازند.

از طرفی اشخاص حتی اگر در لیست سیاه شخص مورد نظر قرار داشته باشند، می توانند به آن شخص پیام بدهند. حتی می توان با سرویس api تماس صوتی، آمار پیامک های ارسال شده و همچنین زمان آن ها را هم در دست داشت.

کاربردهای تماس صوتی

کاربرد های استفاده از سیستم تماس صوتی

در لحن مناسب کسب و کار، صدای خانم بهتر است یا آقا؟

به طور کلی جنسیت گوینده سرویس پیامک صوتی به متن و برند شرکت مورد نظر بستگی دارد. یعنی شرکت ها و سازمان ها مناسب با هدف شرکت می توانند از صدای آقا یا خانم استفاده کنند.
اما باید به این نکته اشاره کرد که اکثر شرکت ها ترجیح می دهند سخنگوی api تماس صوتی آن ها صدای خانم باشد. علت این امر هم این است که صدای بانوان بهتر و ملایم تر از صدای آقایان می باشد. البته همان طور که گفتیم؛ صدای پیام صوتی به برند مورد نظر و کسب کار آن ها وابسته می باشد.
نکته دیگری که در انتخاب صدا آقا و خانم برای api تماس صوتی باید به آن توجه داشت این است که صدای کدام یک از این اشخاص به متن شرکت بیش تر می خورد و با آن هماهنگ است.
از طرفی شخصی که متن پیامک صوتی را می خواند باید متن را بدون هیچ گونه خطایی برای شنونده ها بگوید.
بنابراین در انتخاب کردن جنسیت گوینده api تماس صوتی باید به متن پیام صوتی و تن صدا دقت کرد.

همچنین زمانی که می خواهید برای سرویس پیام صوتی خود، سخن گویی انتخاب کنید، بهتر است از گویندگانی استفاده کنید که به صورت حرفه ای کار می کنند. به عنوان مثال می توانید از گویندگانی استفاده کنید که در استادیوم ها گزارش می کنند. بنابراین باید صدای شخصی را انتخاب کنید که رسا باشد و بتواند اطلاعات را به خوبی انتقال بدهد.

نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که با چه سرعتی متن باید گفته شود؟

گوینده api تماس صوتی باید با سرعت متوسط و با رسایی کامل منظور خود را برساند. یعنی نه آنقدر سریع صحبت کند که کسی متوجه نشود و نه آن قدر آهسته صحبت کند که حوصله افراد سر برود و پیامک را بدون این که گوش بدهند به حال خودش رها کند‌.

 

Share this story:

Write a comment