Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم؟ همراه با آموزش کامل

چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم؟ همراه با آموزش کامل

چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم؟ همراه با آموزش کامل

یکی از دغدغه‌ های بزرگ مشترکان اپراتور ایرانسل که باید در نظر گرفته‌ شود این است که چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم، به خصوص در روزهایی که مشغله کاری و شرایط زندگی، فرصتی برای نوشتن پیام و کارهایی از این نظیر برای ما نگذاشته است. با توجه به اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم محتوای امروز را به بررسی اساسی اینکه چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم، اختصاص دهیم. اگر تا این بخش از مقاله همراه ما بودید بی شک در جستجوی پاسخی به این سؤال هستید. با همراهی ما در ادامه مطلب، متوجه خواهیم شد که چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم؟

چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم؟

ایرانسل و پیام صوتی

ارسال پیام صوتی توسط ایرانسل

گزارش ‌های اخیر روابط عمومی ایرانسل خبر از این می‌ دهد که مشترکان اعتباری می ‌توانند به راحتی و تنها طی چند مرحله ساده، صدای خود را در قالب پیامک صوتی برای دوستان خود ارسال کنند. لازم است بدانید که هر بار ارسال پیام صوتی با ایرانسل مبلغی حدود 90 تومان از حساب شارژ سیم کارت شما کسر می‌ کند. برای اینکه بدانیم چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم، شما امکان این را دارید که بعد از ضبط صدای خود، به صورت هم زمان، پیامک صوتی خود را برای چندین نفر از مخاطبان خود بفرستید. جالب ‌تر آن که بعد از ارسال پیامک صوتی با ایرانسل، گیرنده پیام تأیید می‌ کند که صدای شما به او رسیده است.

نحوه ارسال پیام صوتی اپراتور ایرانسل

ارسال پیام صوتی با ایرانسل بهترین گزینه هست

نحوه ارسال پیام صوتی با ایرانسل

بعد از آشنایی با عنوان مقاله امروز و مقدمه مختصری از آن، حال به شما آموزش می ‌دهیم که چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستید. در این راستا اولین کاری که باید انجام دهید شماره گیری شماره 719 می ‌باشد. بعد از این اقدام، به دلخواه یکی از روش ‌های زیر را  جهت ارسال پیام صوتی با ایرانسل به مخاطب انتخاب نمایید:

  1. پیامک

طی این روش که می خواهیم درباره اینکه چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم، اطلاعاتی را کسب کنیم، گیرنده در قالب یک پیامک، از ارسال پیام صوتی از جانب شما آگاه می ‌گردد. بعد از مطلع شدن، برای گوش دادن پیام صوتی می ‌بایست با شماره‌های 720 و 719 تماس بگیرد.

  1. تماس خودکار

روش دیگری برای این که بدانیم چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم، به عنوان تماس خودکار شناخته می‌ شود. در روش تماس خودکار نیز سیستم به صورت اتوماتیک با مخاطب مورد نظرتان تماس برقرار کرده تا پیام صوتی ضبط شده را برای او پخش ‌کند.

  1. پیام چند‌رسانه‌ای

با ارسال پیام از این طریق، صدای ضبط شده شما به صورت فایل صوتی به دست گیرنده خواهد رسید. ارسال پیام صوتی با روش چند ‌رسانه ‌ای، تقریباً فرایندی مشابه با ارسال پیام صوتی در  شبکه‌ های رایج اجتماعی هم چون تلگرام و نرم افزار شاد دارد.

نکاتی درباره این که چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم

اهمیت رسال پیام صوتی با ایرانسل

نکاتی درباره ارسال پیام صوتی با ایرانسل

به یاد داشته باشید؛ این که بدانیم چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم مانند هر فرایند دیگری ملزم به رعایت نکاتی است. به عنوان مثال جهت دریافت پیام صوتی با روش پیام چند رسانه ‌ای، ابتدا باید گیرنده پیام تنظیمات مرتبط MMS ایرانسل را انجام دهد. یعنی با شماره‌گیری کد مشخص و با توجه به دستور العمل ارسال شده، آن را روی تلفن هوشمند خود نصب کند. همچنین تماس با 719 رایگان بوده و هیچ گونه هزینه ‌ای از شارژ سیم ‌کارت شما کسر نمی ‌کند.

به روش تماس خودکار چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم؟

بهتر است با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم

پیام صوتی با ایرانسل به روش تماس خودکار

در جواب اینکه به روش تماس خودکار چگونه با ایرانسل پیام صوتی بفرستیم باید بگوییم که طی روش تماس خودکار، سیستم به حالت اتوماتیک چهار مرتبه با مخاطب مورد نظر تماس می ‌گیرد تا وقتی که پیام صوتی ارسال شده برای وی پخش شود. حال اگر مخاطب در دسترس نبود، پیامی به منظور آگاه ساختن  از پیام صوتی و شنیدن آن، برای گیرنده ارسال خواهد شد. برای شنیدن پیام صوتی در چنین شرایطی همان طور که از قبل هم اشاره کردیم، باید 719 را شماره‌گیری کرد.

Share this story:

Write a comment