Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

پیام صوتی تلفن ثابت و اهمیت آن در دنیای مدرن امروزی

پیام صوتی تلفن ثابت و اهمیت آن در دنیای مدرن امروزی

پیام صوتی تلفن ثابت و اهمیت آن در دنیای مدرن امروزی

امروزه روش های تبلیغات با دنیای مدرنیته گره خورده است و هر شرکتی که نوآوری و ابتکار بیشتری در زمینه تبلیغات خود انجام دهد، موفق تر خواهد بود. در سال های گذشته تبلیغات متنی و تصویری رواج داشت، اما در حال حاضر این روش های قدیمی شده اند و اثرگذاری قبل را ندارند. جایگزین این روش ها، ارسال پیام صوتی تلفن ثابت و تلفن های همراه می باشد. این پیامک های صوتی از طریق پنل پیامکی ارسال می شوند. همچنین سرویس ارسال پیام صوتی همراه با تاثیر گذاری بسیار بالا، هزینه ای مقرون به صرفه دارد و به همین دلیل به یک ابزار تبلیغاتی محبوب تبدیل شده است و بخش بزرگی از بازار را در اختیار خود گرفته است. استفاده از پیام صوتی تلفن ثابت موجب تمایز برند شما در بین سایر برند ها می شود.

اهمیت پیام صوتی تلفن ثابت

برای ضبط پیام صوتی تلفن ثابت، در 60 ثانیه مهمترین نکات را بازگو کنید

موفقیت هر کسب و کاری در گرو تبلیغات درست آن است. پس باید با بهترین شیوه های تبلیغات در دنیای مدرن آشنا باشید تا بتوانید جایگاه خود را در بازار حفظ کرده و از رقبای خود پیشی بگیرید. جدیدترین شیوه تبلیغات، ارسال پیام صوتی تلفن ثابت است. بگذارید برای شما مثالی بزنیم تا بیشتر با کاربردی بودن این روش آشنا شوید؛ فرض کنید یک پیامک متنی تبلیغاتی را می خواهید برای مخاطب خود ارسال کنید، مخاطب به سادگی از کنار این تبلیغات عبور کرده و ذهن او درگیر نمی شود؛ اما اگر این پیام تبلیغاتی را با صدای خود ضبط و ارسال کنید، مخاطب متوجه لحن و آهنگ صدای زیبای شما می شود و تا چند ثانیه هرچند اندک، توانسته اید صدای خود را در ذهن مخاطب حک کنید و او را به فکر وادارید تا به محتوای پیام شما بیشتر توجه داشته باشد. همچنین شما در پیام صوتی تلفن ثابت می توانید از آهنگ پیش زمینه ای در زیر صدای خودتان استفاده کنید تا به دلنشین تر شدن پیام صوتی شما کمک کند.

پیام صوتی همراه

پیام صوتی تلفن همراه

پیام صوتی تلفن ثابت

کمی قبل تر امکان این وجود نداشت که بتوان پیام های صوتی را از طریق تلفن ثابت به مخاطب رساند، اما در حال حاضر می توانید صدای خود را که حاوی پیام تبلیغاتی شماست، ضبط کنید و پس از اینکه مخاطب تلفن را بردارد، صدای شما به طور خودکار برای او پخش خواهد شد. با صدای خود می توانید معجزه کنید و مخاطب خود را جذب کنید تا آخرین لحظه به پیام شما گوش کند، البته فراموش نکنید که پیام صوتی تلفن ثابت نباید طولانی و حوصله سر بر باشد. پیام صوتی 60 ثانیه ای برای تلفن های ثابت، بهترین زمان برای تاثیرگذاری است.

استفاده از پیام صوتی تلفن ثابت برای همه توصیه می شود

ارتباط نزدیک تر با مخاطب با استفاده از پیام های صوتی

پیام های صوتی نسبت به پیام های متنی از مزایای بیشتری برخوردار هستند

  • مهمترین مزیت ارسال پیام صوتی، عدم وجود بلک لیست در ارسال این گونه پیام ها است، می توانید مطمئن باشید که تمامی گروه هدف شما، پیام شما را خواهند شنید.
  • ارسال پیام صوتی فقط محدود به پیام صوتی تلفن ثابت نیست و شما از طریق تماس با شماره های تلفن همراه هم می توانید پیام خود را به گوش مخاطب برسانید.
  • اگر می خواهید با مخاطب خود ارتباط نزدیک تری برقرار کنید، از این سرویس استفاده کنید؛ چرا که شما با صرف زمان و خلاقیت خود، پیامی را ضبط کرده اید و احساس ارزشمندی را به مخاطب منتقل می کنید.
  • اگر مخاطب شما، پاسخگوی تماس شما نباشد، هیچ هزینه ای برای ارسال پیام از شما دریافت نخواهد شد.
  • از آنجا که پیام صوتی تلفن ثابت می تواند احساسات شما را انتقال دهد، مخاطب نسبت به برند شما احساس بهتری خواهد داشت، اما آیا می توان با پیام های متنی ساده این احساس را در مخاطب بوجود آورد؟ قطعا خیر.

چگونگی ارسال پیام صوتی

پیام های خود را که از قبل ضبط کرده اید و در بهترین حالت 60 ثانیه ای هستند را می توانید با استفاده از ابزارهای مخصوص، فرمت آن ها را wav کنید و به کسانی که شماره تلفنشان را در اختیار شما قرار داده اند و تمایل به دریافت تبلیغات دارند، ارسال کنید. ارسال پیام صوتی تلفن ثابت هم به صورت تکی است و هم به صورت انبوه صورت می گیرد.

پیام صوتی از طریق تلفن همراه بهتر است یا تلفن ثابت؟

ارسال پیام صوتی تلفن ثابت و تلفن همراه، هرکدام مخاطب خود را دارد. هرکدام از آن ها فرصت شما را برای ارتباط با افراد مختلف، افزایش می دهند و در شرایط مختلف، هرکدام تاثیر گذاری به خصوص خود را خواهند داشت. چه بسا افرادی که خط تلفن همراه ندارند و 100% در خانه آن ها تلفن ثابت وجود دارد و یا بسیاری از افرادی که مدام با تلفن همراه خود سر و کار دارند و به راحتی می توان با آن ها ارتباط برقرار کرد.

Share this story:

Write a comment